diBrittasgang MENU

Horká novinka

Článek z naší dovolené v Chorvatsku je k nahlédnutí zde.

Náš vrh E slaví svoje 3. narozeniny. Happy birthday our litter E.

Blahopřejeme a přejeme vše nejlepší. Congratulations & we wish you all the best.

Prohlédněte si každodenní život našich psů na www.youtube.com/brittasgang

Výběr z galerie

Brittasgang Facebook  Brittasgang Twitter  Brittasgang YouTube


Copyright © Dobrmani.com Veškerý grafický, textový a jiný obsah či součást těchto stránek je předmětem autorského práva ve smyslu Autorského zákona č. 121/2000 §11.

Breedig with respect

Výstavní výsledky  » 2009  » Klubová výstava MSDK, M. Jablónska (PL)
19září2009

Klubová výstava MSDK, M. Jablónska (PL)

sekce: Výstavní výsledky › 2009 Zobrazeno: 1703x

Na klubové výstavě bez zadání titulu Klubový vítěz ve Frýdlantě nad Ostravicí získala Baby Brittannica di Brittasgang ve třídě otevřené známku Výborná 2, res. CAC.

Gratulujeme Sendynce i jejím majitelkám.

Výsledky jsou k nahlédnutí v článku.

 

Klubová výstava MSDK, Frýdlant nad Ostravicí
(bez zadání titulu KV)
19. září 2009
rozhodčí paní Malgorzata Jablońska (PL)


Dobrman hnědý s pálením

Psi
Třída dorostu

N Patricio Graz z Romaru (Jagan Gujar of Gudas x Nikita Graz z Romaru)

Třída mladých
V1 CAJC Caesarion Halit Paša (Nilo dei Nobili Nati x Galanthus Nobilis Bretagne)

Třída otevřená
V1 CAC, Vítěz výstavy, dospělý pes Albi z Lesní skalky (Jagan Gujar of Gudas x Prety
Pasecké údolí)

Feny

Třída baby
N1 Caramella Coldplay (Pako Daker x Kelly Černý trůn)
N2 Conny Royal Castelberg (Chriss z Padoku x Lola Leonie z Helfštýna)

Třída mladých
V1 CAJC Amina od Démona (Citto von der Wudritz x Lessi Extra Moravák)

Mezitřída
V1 CAC, Vítěz výstavy, dospělá fena, BOB Gaily Passo Doble (Tahi Réme Diablo x Caroll
Passo Doble)
VD2 Bohema Coldplay (Jagan Gujar of Gudas x Kelly Černý trůn)

Třída otevřená
V1 CAC Lorraine Halit Paša (Graphic Line Antey x Izis Gabi Vigo)

Třída pracovní
V1 CAC Isména Halit Paša (Pimm´s Number One iz Doma Domeni x Galanthus Nobilis
Bretagne)


Dobrman černý s pálením

Psi
Třída dorostu
VN1 Arwen Black Daimo (Elton Extra Moravák x Kim Černý Trůn)
VN2 Al Samir Avašír (Chriss z Padoku x Graciella Halit Paša)

Třída mladých
V1 CAJC, Vítěz výstavy, mladý pes Hitt Moravia Heart (Pako Daker x Chakori Moravia
Heart)
V2 Eggo Star of Bedea (Apollo v.Römerkastell x Erika Passo Doble)
nepřítomen Dirk Swanko de la Villa de Channes (Vasko Nitro de la Villa de Channes x Swany Pharos
de la Villa de Channes)

Mezitřída
V1 CAC Gaddys Moravis Heart (Fedor del Nasi x Conessa Moravia Heart)
V2 r.CAC Harrison Alary Aslar (Urian Miratio x Bon Jour Alary Aslar)

Třída otevřená
V1 CAC Seal Slater z Helfštýna (Eria Pro Red River x Ardens Gracegarrida)
V2 r.CAC As Gorm Coldplay (Grant di Villa Conte x Kelly Černý trůn)
V3 Vigo z Cyklonu Silesia (Ardens Washington x O´Gee z Cyklonu Silesia)

Třída vítězů
V1 CAC Dream Star of Bedea (Urbano del Diamante Nero x Tahi Réme Triniti)


Feny
Třída baby
VN1, Vítěz výstavy baby Dolce Dulcinea z Helfštýna (Tahi Réme Romeo x Zia Zarianna z
Helfštýna)
VN2 Xanthin Pasecké údolí (Elton Extra Moravák x Ramya Pasecké údolí)
nepřítomen C´est La Vie Coldplay (Grant di Villa Conte x Kelly Černý trůn)

Třída dorostu
VN1, Vítěz výstavy dorost Alessandra Avašír (Chriss z Padoku x Graciella Halit Paša)

Třída mladých
V1 CACJ, Vítěz výstavy mladá fena Beauty Sunna Halit Paša (Batler de Grande Vinko x
Britannica Goldest Diamod)
V2 Edda Star of Bedea (Apollo v.Römerkastell x Erika Passo Doble)

Mezitřída
V1 CAC Ambrosia Halit Paša (Fan Fan de Grande Vinko x Jasmína Bohemia Gotika)
V2 r.CAC Fannie Moravia Heart (Latino Lorenco von Cobra x Chakori Moravia Heart)
V3 Armida First Floor (Urian Miratio x Cinderella Restless Heart)

Třída otevřená
V1 CAC Zaphira Halit Paša (Fan Fan de Grande Vinko x Grande Vinco iz Dolina Dalmenov)
V2 r.CAC Baby Brittannica di Brittasgang (Elton Extra Moravák x Brittanica Halit Paša)

Třída pracovní
V1 CAC Afrika Coldplay (Grant di Villa Conte x Kelly Černý trůn)

Třída vítězů
V1 CAC Felicita Passo Doble (Tahi Réme Nubira x Ina Gujar od Gudas)
V2 r.CAC Anything for You Alias (Cillian Connor v. Jahrenstal x Wendy Wiky z Tomky)

Nejlepší chovatelská skupina
1.Ch.s. Halit Paša (černá skupina)
Ch.s. Coldplay a Ch.s. Halit Paša (hnědá skupina) bez pořadí

Gratulujeme všem účastníkům k jejich výsledkům ;o)