diBrittasgang MENU

Horká novinka

Článek z naší dovolené v Chorvatsku je k nahlédnutí zde.

Náš vrh E slaví svoje 3. narozeniny. Happy birthday our litter E.

Blahopřejeme a přejeme vše nejlepší. Congratulations & we wish you all the best.

Prohlédněte si každodenní život našich psů na www.youtube.com/brittasgang

Výběr z galerie

Naše zasněžená zahrada... Duben 2011 Bambulino a Bonapart di Brittasgang

Brittasgang Facebook  Brittasgang Twitter  Brittasgang YouTube


Copyright © Dobrmani.com Veškerý grafický, textový a jiný obsah či součást těchto stránek je předmětem autorského práva ve smyslu Autorského zákona č. 121/2000 §11.

Breedig with respect

Výstavní výsledky  » 2009  » Klubová výstava DKČR, rozh.Mgr.Staviarská
12září2009

Klubová výstava DKČR, rozh.Mgr.Staviarská

sekce: Výstavní výsledky › 2009 Zobrazeno: 1512x

Baby Brittannica di Brittasgang získala ve třídě otevřené známku Výborná 1, CAC a stala se tak čekatelkou Klubového šampióna DKČR.

Bodie Proffi di Brittasgang získal ve třídě otevřené známku Výborná 2, res. CAC.

Gratulujeme oběma sourozencům.

Výsledky jsou k nahlédnutí v článku.

 .

 

Klubová výstava DKČR, Sadská
(bez zadání titulu KV)
12. září 2009
rozhodčí: Mgr. Viera Staviarská (SK)

 

Dobrman černý s pálením

Třída baby
N1 Grál Gumby (Batler de Grande Vinko x Indiana Bohemia Gotika)

Třída dorost
VN1 Agassi Two Lions House (Hiddo od Dvou lvů x Carys od Dvou lvů)
VN2 Hubert Jumper (Gaston od Dvou lvů x Guta Jumper)
VN3 Hurricane Clyde Jumper (Gaston od Dvou lvů x Guta Jumper)
VN4 Huck Jumper (Gaston od Dvou lvů x Guta Jumper )

Třída mladých
V1 CAJC BOB Frodo Black Sagitta (Quincy v. d. Böllenruthen x Era Black Sagitta)
V2 Bred Black Dancer (Tahi-Réme Diablo x Assunta Black Dancer)
VD3 Athos Sweety z Panství Dobrkačky (Amor Extra Moravák x Angelina Maria Pleasure of
Friendship)

Mezitřída
V1 CAC Winner Halit Paša (Batler de Grande Vinko x Sonique de Grande Vinko)

Třída otevřená
V1 CAC Jerry od Dvou lvů (Urbano del Diamante Nero x Anelly od Dvou lvů)
V2 Res.CAC Bodie Proffi di Brittasgang (Elton Extra Moravák x Brittanica Halit Paša)
V3 Iddo od Dvou lvů (Nitro del Riobianco x Carys od Dvou lvů)
VD 4 Yustin Star Halit Paša (Batler de Grande Vinko x Ebony Star Halit Paša)

Třída pracovní
V1 CAC Icon od Dvou lvů (Nitro del Riobianco x Carys od Dvou lvů)
V2 Res. CAC Artur z Podolánky (Tabor v . Castell x Irma Gujar of Gudas)

Třída vítězů
V1 CAC Hiddo od Dvou lvů (Grant di Villa Conte x Agnes od Dvou lvů)

Třída čestná
V1 Caro Extra Elite (Energy Extra Moravák x Ira Extra Moravák)


Feny

Třída baby
VN1 Xanthin Pasecké údolí (Elton Extra Moravák x Ramya Pasecké údolí)
VN2 Bessi Bess z Panství Dobrkačky (Gaston od Dvou lvů x Angelina Maria Pleasure of
Frienship)

Třída dorost
VN1 Hester Jumper (Gaston od Dvou lvů x Guta Jumper)
VN2 Ayoko Two Lions House (Hiddo od Dvou lvů x Carys od Dvou lvů)
VN3 Apolda Two Lions Hous (Hiddo od Dvou lvů x Carys od Dvou lvů)

Třída mladých
V1 CAJC Bonaira Black Dancer (Tahi-Réme Diablo x Assunta Black Dancer)
V2 Frida Halit Paša (Batler de Grande Vinko x Geraldine Halit Paša)
V3 Arwen Halit Paša (Fan-Fan de Grande Vinko x Jasmína Bohemia Gotika)
V4 Agila Bearded Charles (Brando Belníčko x Beta Rodšvéd)

Mezitřída
V1 CAC Yamaha Star Halit Paša (Batler de Grande Vinko x Ebony Star Halit Paša)

Třída otevřená
V1 CAC Baby Brittannica di Brittasgang (Elton Extra Moravák x Brittanica Halit Paša)
V2 Res. CAC Jeannette Halit Paša (Aramis Halit Paša x Britannica Goldest Diamond)
V3 Imma od Dvou lvů (Nitro del Riobianco x Carys od Dvou lvů)
V4 Iris od Dvou lvů (Nitro del Riobianco x Carys od Dvou lvů)
V Issa od Dvou lvů (Nitro del Riobianco x Carys od Dvou lvů)
V Blackeyed Susan Restless Heart (Baron Bismark v. Stevinhage x Cassia Goldest Diamond)
V Muriel Černý trůn (Urbano del Diamante Nero x Jilly Černý trůn)

Třída pracovní
V1 CAC Hermína Zkanape (Bentley od Dvou lvů x Grafin Alane of Mon-ja-mes)
V2 Res. CAC Basta z Podolánky (Dura Lex Alfa Arnold x Irma Gujar of Gudas)
V3 Afrika Coldplay (Grant di Villa Conte x Kelly Černý trůn)

Třída vítězů
V1 CAC Fráze Zkanape (Bentley od Dvu lvů x Ansy v. Heidhauser Forst)
V2 Res. CAC Jixa od Dvou lvů (Urbano del Diamante Nero x Anelly od Dvou lvů)
V3 Irin od Dvou lvů (Nitro del Riobianco x Carys od Dvou lvů)


Dobrman hnědý s pálením

Psi

Třída baby
VN1 Christian Halit Paša (Batler de Grande VInko x Sonique de Grande Vinko)

Třída mladých
V1 CAJC Bordó Black Dancer (Tahi-Réme Diablo x Assunta Black Dancer)

Mezitřída
V1 CAC Caesarion Halit Paša (Nilo dei Nobili Nati x Galanthus Nobilis Bretagne)
V2 Res.CAC El Cid Extra Elite (Bojan v. Havelland x Elektra Extra Moravák)

Třída otevřená
V1 CAC Bueno Marrone Broskvička (Urian Miratio x Arvica Alary Aslar)

Třída vítězů
V1 CAC Exploited Restless Heart (Kirk Kroy z Helfštýna x Ardens Stonerose)


Feny

Třída mladých
V1 CAJC Impellitteri Restless Heart (Urian Miratio x Ardens Stonerose)

Třída otevřená
V1 CAC Enigma Restless Heart (Kirk Kroy z Helfštýna x Ardens Stonerose)

Třída vítězů
V1 CAC Chiara Halit Paša ( Athor di Campovalano X Jasmína Bohemia Gotika)

Třída čestná
V1 Kelly Černý trůn (Nathan z Cyklonu Silesia x Jilly Černý trůn)

Soutěže
Nejkrásnější pár
1. místo Jerry od Dvou lvů x Irin od Dvou lvů

Nejlepší chovatelská skupina
1. místo od Dvou lvů
2. místo Halit Paša

Gratulujeme všem ;o)