diBrittasgang MENU

Horká novinka

Článek z naší dovolené v Chorvatsku je k nahlédnutí zde.

Náš vrh E slaví svoje 3. narozeniny. Happy birthday our litter E.

Blahopřejeme a přejeme vše nejlepší. Congratulations & we wish you all the best.

Prohlédněte si každodenní život našich psů na www.youtube.com/brittasgang

Výběr z galerie

Druss, Don Corleone, Doyle Proffi Grandillusions Aneta Nováková MVP Litoměřice 2009, V1 CAC, CACIB

Brittasgang Facebook  Brittasgang Twitter  Brittasgang YouTube


Copyright © Dobrmani.com Veškerý grafický, textový a jiný obsah či součást těchto stránek je předmětem autorského práva ve smyslu Autorského zákona č. 121/2000 §11.

Breedig with respect

Výstavní výsledky  » 2009  » KLV MSDK Kroměříž, M.Mayerhofer
09květen2009

KLV MSDK Kroměříž, M.Mayerhofer

sekce: Výstavní výsledky › 2009 Zobrazeno: 1495x

Klubová výstava MSDK, Kroměříž
9. května 2009
rozhodčí: pan Mario Mayerhofer

 

 

(výsledky v článku)

 

 

Psi
Dobrman černý s pálením

Baby třída
VN1, KV baby Al- Samir Avašír (Chriss z Padoku x Graciella Halit Paša)
VN2 Eggo Star of Bedea (Apollo vom Römerkastell x Erika Passo Doble)
VN3 Primus Graz z Romaru (Jagan Gujar of Gudas x Nikita Graz z Romaru)

Třída dorostu
VN1, KV dorostu Hitt Moravia Heart (Pako Daker x Chakori Moravia Heart)

Třída mladých
V1, CAJC, KV mladých Yustin Star Halit Paša (Batler de Grande Vinko x Ebony Star Halit Paša)
V2 Bill Z Lanštorfa (Amor Extra Moravák x Ally Rod-Ne)

Mezitřída
V1, CAC, KV, BOB Grind Restless Heart
(Zenon Zart z Helfštýna x Cassia Goldest Diamond)
V2, Res. CAC Thor Thoskar Z Helfštýna (Caliandro v.Nemesis x Peneloppe Pat z Gor Przeznaczenia)

Třída otevřená
V1, CAC Dream Star of Bedea (Urbano del Diamante Nero x Tahi Réme Triniti)
V2, Res. CAC Admirál Z Karlovy zahrady (Amor Extra Moravák x Frea Calibra Magic)

Třída pracovní
V1, CAC Apollo v. Römerkastell (Asco von der Burgstätte x Gia von der Sacheltheide)

Třída vítězů
V1, CAC Cliff v. Beuchower Hof (Noran v.Les Deux Peupliers x Andra vom Beuchower Hof)


Dobrman hnědý s pálením

Baby třída
VN 1, KV baby Patricio Graz z Romaru (Jagan Gujar of Gudas x Nikita Graz z Romaru)

Třída mladých
V1, CAJC, VK mladých Czukerino Honney Hooligan (Orkán Pasecké údolí x Nightwish Aphrodite)

Třída otevřená
V1, CAC Usher Z Cyklonu Silesia (Kirk Kroy z Helfštýna x La Toya z Cyklonu Silesia)
V2, Res. CAC Arak Amaruk Feu d´ Aramon (Iriland Eros Erato x Dschinn Dari Palomino Bonito)

Třída pracovní
V1, CAC Charm Antis (Ex Antis x Orsa Orpheé z Helfštýna)

Feny

Dobrman černý s pálením

Baby třída
VN 1, KV baby Fantasia Halit Paša (Batler de Grande Vinko x Geraldina Halit Paša)
VN 2 Alessandra Avašír (Chriss z Padoku x Graciella Halit Paša)
VN 3 Edda Star of Bedea (Apollo vom Römerkastell x Erika Passo Doble)

Třída dorostu
VN 1, KV dorostu Havoc Moravia Heart (Pako Daker x Chakori Moravia Heart)

Třída mladých
V1, CAJC, KV mladých Anabel Artep Moravia (Cliff v. Beuchower Hof x Daisy Sweet Perla Brzeszcz)
V 2, Arwen Halit Paša (Fan Fan de Grande Vinko x Jasmína Bohemia Gotika)

Mezitřída
V1, CAC Sheilla Halit Paša (Ramonburg´s Chinji x Britannika Goldest Diamond)
V2 Fannie Moravia Heart (Latino Lorenzo v.Cobra x Chakori Moravia Heart)

Třída otevřená
V1, CAC Nomi Halit Paša (Nitro del Riobianko x Fantasia Betelges)
V2, Res. CAC Alfare Sheridano le Fano (Cliff v.Beuchower Hof x Fergie Calibra Magic)
V 3 Baby Brittannica di Brittasgang (Elton Extra Moravák x Brittanica Halit Paša)
V4 Abba Z Lanštorfa (Tabor v.Castell x Ally Rod-Ne)

Třída vítězů
V1, CAC KV Felicita Passo Doble (Tahi-Réme Nubira x Ina Gujar of Gudas)

Čestná třída
V1, Čestná cena Daisy Sweet Perla Brzeszcz (Kirk Kroy z Helfštýna x Eria Pro Marica Diona)

Feny

Dobrman hnědý s pálením

Baby třída
VN 1, KV baby Grynia Halit Paša (Batler de Grande Vinko x Fantasia Betelges)

Třída mladých
V1, CAJC, KV mladých Gaily Passo Doble (Tahi Réme Diablo x Carol Passo Doble)
V Amina Od Démona (Citto v.d. Wudritz x Lessi Extra Moravak)
V Desideria Halit Paša (Batler de Grande Vinko x Edinstvennaya Moya iz Gratsiano)

Třída otevřená
V1, CAC Arami Amat Feu d´ Aramon (Iriland Eros Erato x Dschinn Dari Palomino Bonito)
V2, Res. CAC Dirty Blondie Restless Heart (Aramis Halit Paša x Cassia Goldest Diamond)

Třída vítězů
V1, CAC, KV Lorraine Halit Paša (Graphic Line Antey x Izis Gabi Vigo)


Nejlepší chovatelská skupina
1. místo Halit Paša
2. místo Moravia Heart

Gratulujeme ;o)