diBrittasgang MENU

Horká novinka

Článek z naší dovolené v Chorvatsku je k nahlédnutí zde.

Náš vrh E slaví svoje 3. narozeniny. Happy birthday our litter E.

Blahopřejeme a přejeme vše nejlepší. Congratulations & we wish you all the best.

Prohlédněte si každodenní život našich psů na www.youtube.com/brittasgang

Výběr z galerie

Brzy zase naviděnou ;o) Finále o BOB

Brittasgang Facebook  Brittasgang Twitter  Brittasgang YouTube


Copyright © Dobrmani.com Veškerý grafický, textový a jiný obsah či součást těchto stránek je předmětem autorského práva ve smyslu Autorského zákona č. 121/2000 §11.

Breedig with respect

Výstavní výsledky  » 2009  » MVP České Budějovice, M.Mayerhofer
26Duben2009

MVP České Budějovice, M.Mayerhofer

sekce: Výstavní výsledky › 2009 Zobrazeno: 1300x

Mezinárodní výstava v Českých Budějovicích
26. dubna 2009
rozhodčí: pan Mario Mayerhofer

Dobrman černý s pálením
Psi
Třída dorostu
VN1 Hitt Moravia Heart (Pako Daker x Chakori Moravia Heart)

Třída mladých
V1 CAJC Nejlepší mladý, Yustin Star Halit Paša (Batler de Grande Vinko x Ebony Star Halit Paša)
V2 Harras Haico Alary Aslar (Urian Miratio x Bon Jour Alary Aslar)

Mezitřída
V1 CAC, res.CACIB As Gorm Coldplay (Grant di Villa Conte x Kelly Černý trůn)

Třída otevřená
V1 CAC, CACIB, BOB Berry from 14th Meridian
(Nitro del Rio Bianco x Grey Asdemi di Matario)

Třída šampionů
V1 CAC Cliff vom Beuchower Hof (Noran v.Les Deux Peupliers x Andra vom Beuchower Hof)

Feny
Třída mladých
V1 CAJC Zaphira Halit Paša (Fan Fan de Grande Vinko x Grande Vinco iz Doliny Dalmenov)

Třída otevřená
V1 CAC, res.CACIB Baby Brittannica di Brittasgang (Elton Extra Moravák x Brittanica Halit Paša)
V2 res.CAC Jeannette Halit Paša (Aramis Halit Paša x Brittanica Goldest Diamond)
V3 Alexa Sheridano Le Fano (Cliff vom Beuchower Hof x Fergie Calibra Magic)
V4 Deborah Passo Doble (Tahi-Réme Nubira x Ina Gujar of Gudas)
nepřítomen Jill Juliet z Helfštýna

Třída šampionů
V1 CAC, CACIB A´Sara Nigre from 14th Meridian (Nitro del Rio Bianco x Grey Asdemi di Matario)


Dobrman hnědý s pálením

Psi
Třída mladých
V1 CAJC Caesarion Halit Paša (Nilo dei Nobili Nati x Galanthus Nobilis Bretagne)
V2 Bordo Black Dancer (Tahi-Réme Diablo x Assunta Black Dancer)

Mezitřída
V1 CAC Valiant Halit Paša (Quincy von den Böllenruthen x Fantasia Betelges)
V2 res.CAC Atilla In Style Nero (Orkan Pasecké údolí x Deborah Passo Doble)

Feny

Třída mladých
V1 CAJC, Nejlepší mladý Amina od Démona (Citto von der Wudritz x Lessi Extra Moravák/
V2 Balalaika Honey Hooligan (Orkán Pasecké údolí x Barborka od Sopečné hory)

Mezitřída
V1 CAC Ambra In Style Nero (Orkán Pasecké údolí x Deborah Passo Doble)

Třída otevřená
V1 CAC Enigma Restless Heart (Kirk Kroy z Helfštýna x Stonerose Ardens)

Gratulace všem ;o)