diBrittasgang MENU

Horká novinka

Článek z naší dovolené v Chorvatsku je k nahlédnutí zde.

Náš vrh E slaví svoje 3. narozeniny. Happy birthday our litter E.

Blahopřejeme a přejeme vše nejlepší. Congratulations & we wish you all the best.

Prohlédněte si každodenní život našich psů na www.youtube.com/brittasgang

Výběr z galerie

3. den 35. dní 5 měsíců Bognár Attiláné Rita Hungary

Brittasgang Facebook  Brittasgang Twitter  Brittasgang YouTube


Copyright © Dobrmani.com Veškerý grafický, textový a jiný obsah či součást těchto stránek je předmětem autorského práva ve smyslu Autorského zákona č. 121/2000 §11.

Breedig with respect

Výstavní výsledky  » 2009  » MVP Brno, D.Getzinger (A)
28červen2009

MVP Brno, D.Getzinger (A)

sekce: Výstavní výsledky › 2009 Zobrazeno: 1874x
Baby Brittannica di Brittasgang, V1 CAC

Mezinárodní výstava psů Brno, Intercanis
28. června 2009
rozhodčí pí Doris Getzinger (A)

Dobrman černý s pálením

Psi
Třída mladých
V1 CAJC Winner Halit Paša (Batler de Grande Vinko x Sonique de Grande Vinko)
V2 Haras Haico Alary Aslar (Urian Miratio x Bon Jour Alary Aslar)

Mezitřída
V1 CAC, r.CACIB Grind Restless Heart (Zenon Zart z Helfštýna x Cassia Goldest Diamond)
V2 r.CAC Jerry od Dvou lvů (Nitro del Riobianco x Carys od Dvou lvů)
V3 Jamal vom Ländtor (Nitro del Riobianco x Florenza vom Ländtor)

Třída otevřená
V1 CAC, CACIB, BOB Berry from Fourteenth Meridian (Nitro del Riobianco x Grey Asdemi di Matario)
V2 r.CAC Carlos vom Safir (Rowan v.d.Erjolihof x Apantschi vom Safir)

Feny
Třída dorostu
VN1 Havoc Moravia Heart (Pako Daker x Chakori Moravia Heart)

Třída mladých
V1 CAJC, Nejlepší mladý Yamaha Star Halit Paša (Batler de Grande Vinko x Ebony Star Halit Paša)
V2 Armida First Floor (Urian Miratio x Cinderella Restless Heart)
nepřítomna Zaphira Halit Paša (Fan Fan de Grande Vinko x Grande Vinko iz Doliny Dalmenov)

Třída otevřená
V1 CAC Baby Brittannica di Brittasgang (Elton Extra Moravák x Brittanica Halit Paša)
V2 r.CAC Dangerous Lady Alary Aslar (Grant di Villa Conte x Angie Alary Černý poklad)
V3 Imma od Dvou lvů (Nitro del Riobianco x Carys od Dvou lvů)
nepřítomna Irin od Dvou lvů (Nitro del Riobianco x Carys od Dvou lvů)

Třída pracovní
V1 CAC Imathia vom Ländtor (Ramonburg´s Chinji x Florenza vom Ländtor)

Třída vítězů
V1 CAC, CACIB A´Sara Nigre from Fourteenth Meridian (Nitro del Riobianco x Grey Asdemi di Matario)
V2 r.CAC Anything for You Alias (Cillian Connor von Jahrenstal x Wendy Wiky z Tomky)


Dobrman hnědý s pálením

Psi
Třída mladých
V1 CAJC Bordo Black Dancer (Tahi Réme Diablo x Assunta Black Dancer)
V2 Caesarion Halit Paša (Nilo del Nobili Nati x Galanthus Nobilis Bretagne)

Třída pracovní
V1 CAC Innocenz vom Ländtor (Ramonburg´s Chinji x Florenza vom Ländtor)

Feny
Třída mladých
V1 CAJC Desiderie Halit Paša (Batler de Grande Vinko x Edinstvennaya Moya iz Gratsiano)
nepřítomna Happy Queen Alary Aslar (Urian Miratio x on Jour Alary Aslar)

Třída otevřená
V1 CAC, r.CACIB Gaily Passo Doble (Tahi Réme Diablo x Caroll Passo Doble)

Gratulujeme všem účastníkům k jejich výsledkům a přejeme jim hodně štěstí i na klubové výstavě.