diBrittasgang MENU

Horká novinka

Článek z naší dovolené v Chorvatsku je k nahlédnutí zde.

Náš vrh E slaví svoje 3. narozeniny. Happy birthday our litter E.

Blahopřejeme a přejeme vše nejlepší. Congratulations & we wish you all the best.

Prohlédněte si každodenní život našich psů na www.youtube.com/brittasgang

Výběr z galerie

di Perlanera

Brittasgang Facebook  Brittasgang Twitter  Brittasgang YouTube


Copyright © Dobrmani.com Veškerý grafický, textový a jiný obsah či součást těchto stránek je předmětem autorského práva ve smyslu Autorského zákona č. 121/2000 §11.

Breedig with respect

Výstavní výsledky  » 2009  » NVP Klatovy, MUDR. V.Beneš
14červen2009

NVP Klatovy, MUDR. V.Beneš

sekce: Výstavní výsledky › 2009 Zobrazeno: 3111x
Arny di Brittasgang (foceno 5. června 2009)

Národní výstava psů Klatovy
14. června 2009
rozhodčí MUDr. Viktor Beneš

Dobrman černý s pálením

Psi
Třída mladých
V1 CAJC Winner Halit Paša (Batler de Grande Vinko x Sonique de Grande Vinko)
V2 Bred Black Dancer (Tahi-Réme Diablo x Assunta Black Dancer)

Mezitřída
V1 CAC As Gorm Coldplay (Grant di Villa Conte x Kelly Černý Trůn)
V2 r.CAC Jamal vom Ländtor (Nitro del Riobianco x Florenza vom Ländtor)

Třída otevřená
V1 CAC, NV, BOB Berry from Fourteenth Meridian (Nitro del Riobianco x Grey Asdemi di Matario)
V2 r.CAC Carlos vom Safir (Rowan v.d.Erjolihof x Apanatschi vom Safir)
V3 Nasir Halit Paša (Nitro del Riobianco x Fantasia Betelges)
V4 Indian od Dvou lvů (Nitro del Riobianco x Carys od Dvou lvů)

Třída vítězů
nepřítomen Hiddo od Dvou lvů (Grant di Villa Conte x Agnes od Dvou lvů)

Feny
Třída dorostu
VN Fantasia Halit Paša (Batler de Grande Vinko x Geraldina Halit Paša)

Třída mladých
V1 CAJC Bonaira Black Dancer (Tahi Réme Diablo x Assunta Black Dancer)
V2 Aiwen Artep Moravia (Cliff vom Beuchower Hof x Daisy Sweet Perla Brzeszcz)
V3 Black Berry Coldplay (Jagan Gujar od Gudas x Kelly Černý Trůn)
VD4 Arwen Halit Paša (Fan-Fan de Grande Vinko x Jasmína Bohemia Gotika)

Mezitřída
V1 CAC, NV Afrika Goldplay (Grant di Villa Conte x Kelly Černý Trůn)

Třída otevřená
V1 CAC Baby Brittannica di Brittasgang (Elton Extra Moravák x Brittanica Halit Paša)
V2 Assunta Black Dancer (Gex Agent Arnak x Assuria Goldest Diamond)
V3 Issa od Dvou lvů (Nitro del Riobianco x Carys od Dvou lvů)
VD4 Iris od Dvou lvů (Nitro del Riobianco x Carys od Dvou lvů)

Třída pracovní
V1 CAC Imathia vom Ländtor (Ramonburg´s Chinji x Florenza vom Ländtor)
VD2 Ithaka Halit Paša (Pimm´s Number One iz Doma Domeni x Galanthus Nobilis Brentange)

Třída vítězů
V1 CAC Nomi Halit Paša (Nitro del Riobianco x Fantasia Betelges)
nepřítomna Gabby od Dvou lvů (Eko Royal Bell x Anelly od Dvou lvů)

Dobrman hnědý s pálením

Psi
Třída mladých
V1 CAC Caesarion Halit Paša (Nilo del Nobili Nati x Galanthus Nobilis Bretagne)
V2 Bordo Black Dancer (Tahi Réme Diablo x Assunta Black Dancer)

Třída pracovní
V1 CAC, NV Innocenz vom Ländtor (Ramonburg´s Chinji x Florenza vom Ländtor/

Feny
Třída mladých
V1 CAJC, Nejlepší mladý Desiderie Halit Paša (Batler de Grande Vinko x Edinstvennaya Moya iz Gratsiano)

Třída otevřená
VD Enigma Restless Heart (Kirk Kroy z Helfštýna x Ardens Stonerose)

Dobrmani se dále prezentovali i v těchto závěrečných soutěžích:

Soutěž chovatelských skupin:
1.místo Halit Paša
2.místo Coldplay

Gratulujeme všem účastníkům k jejich výsledkům a přejeme jim hodně štěstí i do budoucna.