diBrittasgang MENU

Horká novinka

Článek z naší dovolené v Chorvatsku je k nahlédnutí zde.

Náš vrh E slaví svoje 3. narozeniny. Happy birthday our litter E.

Blahopřejeme a přejeme vše nejlepší. Congratulations & we wish you all the best.

Prohlédněte si každodenní život našich psů na www.youtube.com/brittasgang

Výběr z galerie

je to prostě náš brouček ;o) S kamarádkou Miou

Brittasgang Facebook  Brittasgang Twitter  Brittasgang YouTube


Copyright © Dobrmani.com Veškerý grafický, textový a jiný obsah či součást těchto stránek je předmětem autorského práva ve smyslu Autorského zákona č. 121/2000 §11.

Breedig with respect

Výstavní výsledky  » 2009  » KLV Praha, rozh. T.Becht (D)
05červenec2009

KLV Praha, rozh. T.Becht (D)

sekce: Výstavní výsledky › 2009 Zobrazeno: 4457x
Bueno Marrone Broskvička

Klubová výstava DKČR
Kynologické centrum Rychety Praha, 5. července 2009
rozhodčí pan Thomas Becht (D)

Dobrman černý s pálením

Psi
Třída baby
VN1 Hurrican Clyde Jumper (Gaston od Dvou lvů x Guta Jumper)
VN2 Hubert Jumper (Gaston od Dvou lvů x Guta Jumper)
VN3 Hero Jumper (Gaston od Dvou lvů x Guta Jumper)
VN4 Huck (Gaston od Dvou lvů x Guta Jumper)

Třída dorostu
VN1 Al Samir Avašír (Chriss z Padoku x Graciella Halit Paša

Třída mladých
V1 CAJC, Klubový vítěz mladých Bred Black Dancer (Tahi Réme Diablo x Assunta Black Dancer)
VD2 Winner Halit Paša (Batler de Grande Vinko x Sonique de Grande Vinko)
VD3 Harras Haico Alary Aslar (Urian Miratio x Bon Jour Alary Aslar)

Mezitřída
V1 CAC As Gorm Coldplay (Grant di Villa Conte x Kelly Černý trůn)
V2, res. CAC Frank Brynal Gold (Gex Agent Arnak x Bora Belníčko)
VD3 Astyn Artep Moravia (Cliff vom Beuchower Hof x Daisy Sweet Perla Brzeszcz)
VD4 Aruffien Artep Moravia (Cliff vom Beuchower Hof x Daisy Sweet Perla Brzeszcz)
VD Argo in Stile Nero (Orkán Pasecké Údolí x Deborah Passo Doble)

Třída otevřená
V1 CAC Caro Extra Elite (Energy Extra Moravák x Ira Extra Moravák)
V2 r.CAC Atoris Sheridano le Fano (Cliff vom Beuchower Hof x Fergie Calibra Magic)
VD3 Fénix Jumper (Ambross Goldest Diamond x Creda Jumper)
VD4 Agen Sheridano le Fano (Cliff vom Beuchower Hof x Fergie Calibra Magic)
VD Barnabasch z Dobříšské obory (Adamant de Grande Vinko x Barbucha od Dvou lvů)
VD Bingo Boy Broskvička (Urian Miratio x Arvica Alary Aslar)

Třída pracovní
V1 CAC Arny di Brittasgang (Aramis Halit Paša x Ashley Alary Aslar)
VD2 Cor de la Bryere Alary Aslar (Matt di Stefusto x Angie Alary Černý Poklad)

Třída vítězů
V1 CAC, Klubový vítěz, BOB Hilo von Nemesis (F´Hiram Abif Royal Bell x Castella von Nemesis)
V2 r.CAC Grind Restless Heart (Zenon Zart z Helfštýna x Cassia Goldest Diamond)
nepřítomen Dixon Gumby (Coop Gumby x Indiana Bohemia Gotika)


Feny
Třída baby
VN1 Hester Jumper (Gaston od Dvou lvů x Guta Jumper)

Třída dorostu
VN1 Alessandra Avašír (Chriss z Padoku x Graciella Halit Paša)

Třída mladých
V1 CAJC, Klubový vítěz mladých Ambrosia Halit Paša
(Fan Fan de Grande Vinko x Jasmína Bohemia Gotika)
V2 Black Berry Coldplay (Jagan Gujar od Gudas x Kelly Černý Trůn)
V3 Iron Maiden Restless Heart (Urian Miratio x Ardens Stonerose)
V4 Bonaira Black Dancer (Tahi Réme Diablo x Assunta Black Dancer)
VD Amálka Duhovka (Batler de Grande Vinko x Romi Pasecké údolí)
VD Athena Palas z Panství Dobrkačky (Amor Extra Moravák x Angelina Maria Pleasure of friendship)
nepřítomna Agila Bearded Charles (Brando Belníčko x Beta Rodšvéd)

Mezitřída
V1 CAC, Klubový vítěz Jixa od Dvou lvů
(Urbano del Diamante Nero x Anelly od Dvou lvů)
V2 r.CAC Christa Honey Hooligan (Orkán Pasecké Údolí x Nightwish Aphrodite)
V3 Anabel Artep Moravia (Cliff vom Beuchower Hof x Daisy Sweet Perla Brzeszcz)
V4 Aiwen Artep Moravia (Cliff vom Beuchower Hof x Daisy Sweet Perla Brzeszcz)
nepřítomna Afrodita in Stile Nero (Orkán Pasecké údolí x Deborah Passo Doble)

Třída otevřená
V1 CAC Jeannette Halit Paša (Aramis Halit Paša x Britannica Goldest Diamond)
V2 r.CAC Baby Brittannica di Brittasgang (Elton Extra Moravák x Brittanica Halit Paša)
V3 Issa od Dvou lvů (Nitro del Riobianco x Carys od Dvou lvů)
 V4 Corleona Lady di Brittasgang (Spike Les Deux Peupliers x Brittanica Halit Paša)
 V Carevna di Brittasgang (Spike Les Deux Peupliers x Brittanica Halit Paša)
V Afrika Coldplay (Grant di Villa Conte x Kelly Černý trůn)
V Imma od Dvou lvů (Nitro del Rio bianco x Carys od Dvou lvů)
V Sheilla Halit Paša (Ramonburg´s Chinji x Britannica Goldest Diamond)

Třída pracovní
V1 CAC Dolly Extra Moravák (Tabor v. Castell x Mery Extra Moravák)
nepřítomna Bennie z Dobříšské obory (Adamant de Grande Vinko x Barbucha od Dvou lvů)

Třída vítězů
V1 CAC Daisy Sweet Perla Brzeszcz (Kirk Kroy z Helfštýna x Eria Pro Marica Diona)
V2 r.CAC Nomi Halit Paša (Nitro del Rio bianco x Fantasia Betelges)


Dobrman hnědý s pálením

Psi
Třída dorostu
nepřítomen Jesus Christ Superstar Restless Heart (Exploited Restless Heart x Cassia Goldest Diamond)

Třída mladých
V1 CAJC Klubový vítěz mladých El Cid Extra Elite
(Bojan v. Havelland x Elektra Extra Moravák)
V2 Caesarion Halit Paša (Nilo dei Nobili Nati x Galanthus Nobilis Bretagne)

Třída otevřená
VD1 Bueno Marrone Broskvička (Urian Miratio x Arvica Alary Aslar)
D Attila in Stile Nero (Orkán Pasecké údolí x Deborah Passo Doble)

Třída pracovní
V1 CAC Beefeater Begriff Alary Aslar (Kirk Kroy z Helfštýna x Angie Alary Černý Poklad)

Třída vítězů
V1 CAC, Klubový vítěz Exploited Restless Heart
(Kirk Kroy z Helfštýna x Ardens Stonerose)
V2 r.CAC Ariel Black Dancer (Gex Agent Arnak x Assuria Goldest Diamond)

Feny
Třída baby
VN1 Grynia Halit Paša (Batler de Grande Vinko x Fantasia Betelges)

Třída mladých
V1 CAJC, Klubový vítěz mladých Desiderie Halit Paša
(Batler de Grande Vinko x Edinstvennaya Moya iz Gratsiano)

Mezitřída
VD1 Czokoladka Honey Hooligan (Orkán Pasecké údolí x Nightwish Aphrodite)
VD2 Ambra in Stile Nero (Orkán Pasecké údolí x Deborah Passo Doble)

Třída otevřená
V1 CAC Enigma Restless Heart (Kirk Kroy z Helfštýna x Ardens Stonerose)
V2 r.CAC Anny Rytmus (Panter Ponti Dobgar x Minerva ze Psoluky)
VD3 Atarei Black Dancer (Gex Agent Arnak x Assuria Goldest Diamond)
VD4 Adelaide D´Onori Honey Hooligan (Curd v.d.Urftquelle x Barborka od Sopečné hory)

Třída vítězů
V1 CAC, Klubový vítěz Kassandra Halit Paša
(Athor di Campovalano x Edinstvennaya Moya iz Gratsiano)


Soutěže

Nejlepší pár psů:
1. místo Fenix Jumper a Christa Honey Hooligan

Nejlepší chovatelská skupina :
1. místo Halit Paša hnědí
2. místo Halit Paša černí
3. místo di Brittasgang
4. místo Coldplay

Gratulujeme všem účastníkům a přejeme jim hodně štěstí na podzimní klubové výstavě v Sadské.