diBrittasgang MENU

Horká novinka

Článek z naší dovolené v Chorvatsku je k nahlédnutí zde.

Náš vrh E slaví svoje 3. narozeniny. Happy birthday our litter E.

Blahopřejeme a přejeme vše nejlepší. Congratulations & we wish you all the best.

Prohlédněte si každodenní život našich psů na www.youtube.com/brittasgang

Výběr z galerie

Brittuška malé štěňátko ;o) Brittuščina psí smečka...nej foto ;o) Finále o BOB

Brittasgang Facebook  Brittasgang Twitter  Brittasgang YouTube


Copyright © Dobrmani.com Veškerý grafický, textový a jiný obsah či součást těchto stránek je předmětem autorského práva ve smyslu Autorského zákona č. 121/2000 §11.

Breedig with respect

Výstavní výsledky  » 2008  » MVP Praha, MVDr. Lupečková
23Březen2008

MVP Praha, MVDr. Lupečková

sekce: Výstavní výsledky › 2008 Zobrazeno: 1439x
Nejlepší chovatelská skupina na MVP Praha, 23.3.2008

Mezinárodní výstava psů v Praze
23. března 2008
rozhodčí paní MVDr. Ivana Lupečková

Dobrman černý s pálením
Psi

Třída mladých
V1 CAJC Icon od Dvou lvů (Nitro del Riobianco x Carys od Dvou lvů)
V2 Iddo od Dvou lvů (Nitro del Riobianco x Carys od Dvou lvů)
V3 Berry from Frourteenth Meridian (Nitro del Riobianco x Grey Asdemi di Matario)
V4 Irwin od Dvou lvů (Nitro del Riobianco x Carys od Dvou lvů)
V Da Vinci Elite House (Latino Lorenzo von Cobra x Arizona Elite House)
V Sylvester Halit Paša (Ramonsburg´s Chinji x Britannica Goldest Diamond)
V Barkley Boy Broskvička (Urian Miratio x Arvica Alary Aslar)
V Storbreaker Halit Paša (Ramonsburg´s Chinji x Britannica Goldes Diamond)
VD Atoris Sheridano Le Fano (Cliff vom Beuchower Hof x Fergie Calibra Magic)
VD Tritonus Halit Paša (Nitro del Riobianco x Graphic Line Aerola)

Mezitřída
V1 CAC Arny di Brittasgang (Aramis Halit Paša x Ashley Alary Aslar)
V2 r.CAC Hiddo od Dvou lvů (Grant di Villa Conte x Agnes od Dvou lvů)
V3 Bodie Proffi di Brittasgang (Elton Extra Moravák x Brittanica Halit Paša)

Třída otevřená
V1 Archie Alargo Bohemia (Sergius Alexandria Rehikh x Alessandra Halit Paša)
V2 Apollo von Römerkastell (Asco von der Burgstätte x Gia von der Scheltheide)
VD3 Fénix Jumper (Ambross Goldes Diamond x Creda Jumper)

Třída pracovní
V1 Artur z Podolánky (Tabor v. Castel x Irma Gujar of Gudas)


Feny
Třída štěňat
VN Afrodita in Stile Nero (Orkán Pasecké údolí x Deborah Passo Doble)

Třída dorostu
nepřítomna Jaspa od Dvou lvů (Urbano del Diamante Nero x Anelly od Dvou lvů)

Třída mladých
V1 CAJC Haggi od Dvou lvů (Grand di Villa Conte x Agnes od Dvou lvů)
V2 Issa od Dvou lvů (Nitro del Riobianco x Carys od Dvou lvů)
V3 Fiona Gumby (Aramis Halit Paša x Dafné Gumby)
V4 Corleona Lady di Brittasgang (Spike les Deux Peupliers x Brittanica Halit Paša)
V Carevna Di Brittasgang (Spike les Deux Peupliers x Brittanica Halit Paša)
V Princezna Halit Paša (Quincy v.d.Böllenruhlen x Dominique Halit Paša)
V Sheilla Halit Paša (Ramonsburg´s Chinji x Britannica Goldes Diamond)
V Irin od Dvou lvů (Nitro del Riobianco x Carys od Dvou lvů)
VD I´sheena od Dvou lvů (Nitro del Riobianco x Carys od Dvou lvů)
D Serafine Halit Paša (Ramonsburg´s Chinji x Britannica Goldest Diamond)
nepřítomen Maud Černý Trůn (Urbano del Diamante Nero x Jilly Černý Trůn)
nepřítomen Sunny Halit Paša (ICH Ramonsburg´s Chinji x CH Britannica Goldes Diamond)

Mezitřída
V1 CAC Efryta Brynal Gold (Tabor v. Castell x Bora Belníčko)
V2 r.CAC Baby Brittannica di Brittasgang (Elton Extra Moravák x Brittanica Halit Paša)
V3 Nomi Halit Paša (Nitro del Riobianco x Fantasia Betelges)
VD4 Afroditha di Brittasgang (Aramis Halit Paša x Ashlex Alary Aslar)

Třída otevřená
V1 CAC Gabby od Dvou lvů (Eko Royal Bell x Anelly od Dvou lvů/
V2 r. CAC Jeannette Halit Paša (Aramix Halit Paša x Britannica Goldest Diamond)
VD3 Geraldine Halit Paša (CH Tyson di Campovalano x Britannica Goldes Diamond)
nepřítomen Dota Lama Va Perla Brzeszcz (Kirk Kroy z Helfštýna x Eria Pro Marica Diona)
nepřítomen Athesis Black Dancer (Gex Agent Arnak x Assuria Goldes Diamond)

Třída pracovní
V1 CAC Fráze Zkanape (Bentley od Dvou lvů x Ansy v.Heidhauser Forst)
V2 r.CAC Erika Passo Doble (Tahi Réme Tornado x Ina Gujar of Gudas)
nepřítomen A´Sara Nigre from Fourteenth Meridian (Nitro del Riobianco x Grey Asdemi di Matario)


Dobrman hnědý s pálením
Psi
Třída štěňat
VN1 Angelo in Stile Nero (Orkán Pasecké údolí x Deborah Passo Doble)
nepřítomen Attila in Stile Nero (Orkán Pasecké údolí x Deborah Passo Doble)

Třída mladých
V1 CAJC Exploited Restless Heart (Kirk Kroy z Helfštýna x Ardens Stonerose)

Třída otevřená
V1 CAC Ariel Black Dancer (Gex Agent Arnak x Assuria Goldes Diamond)

Feny
Třída štěňat
VN 1 Ambra in Stile Nero (Orkán Pasecké údolí x Deborah Passo Doble)

Mezitřída
V1 CAC, CACIB, BOB Ciara Elite House (Pimm´s Number One iz Doma Domeni x
Yalla iz Slavnoi Stai)

Třída pracovní
V1 Imagine Halit Paša (Pimm´s Number One iz Doma Domeni x Galanthus Nobilis Bretagne)

Soutěž chovatelských stanic:
Chovatelská skupina
1. Dobrman černý s pálením: Brittasgang, Kiporová Jana
2. Dobrman černý s pálením: Od dvou lvů, Stöhrová Michala

Fotografie z této výstavy a z procházky po výstavě naleznete na níže uvedených odkazech:
Foto ze závěrečných soutěžích zde (foto od Blanky a Vítka)
Foto ze samotné výstavy zde (foto od Karolínky)
Foto z procházky mezi výstavními soutěžemi zde (foto od Karolínky)
Foto z procházky po výstavě zde (foto od Marcelky a Věrky)
A ještě jedno foto z procházky po celé výstavě zde (foto od Blanky a Vítka)  

Praha_23_03_08.jpg