diBrittasgang MENU

Horká novinka

Článek z naší dovolené v Chorvatsku je k nahlédnutí zde.

Náš vrh E slaví svoje 3. narozeniny. Happy birthday our litter E.

Blahopřejeme a přejeme vše nejlepší. Congratulations & we wish you all the best.

Prohlédněte si každodenní život našich psů na www.youtube.com/brittasgang

Výběr z galerie

Gabka, Orlí pero 35. dní

Brittasgang Facebook  Brittasgang Twitter  Brittasgang YouTube


Copyright © Dobrmani.com Veškerý grafický, textový a jiný obsah či součást těchto stránek je předmětem autorského práva ve smyslu Autorského zákona č. 121/2000 §11.

Breedig with respect

Výstavní výsledky  » 2011  » DUO CACIB Brno
10Únor2011

DUO CACIB Brno

sekce: Výstavní výsledky › 2011 Zobrazeno: 3190x

O víkendu jsme si dali s Mírou výstavní maraton v Brně a dopadli jsme takto:

Corleona Lady di Brittasgang
Sobota: Výborná 2
Neděle: Výborná 1, CAC

Debee di Brittasgang
Sobota: Velmi nadějná 1
Neděle: Nadějná 1 

Na dlouho plánovaný výstavní víkend do Brna jsme původně měli vyrazit už dva dny před výstavou, ale okolnosti vzaly za své a na výstavu jsme v našem maximálním počtu vyrazili až v sobotu brzy ráno.

Platba za parkovné byla dost vysoká a parkoviště od našeho pavilonu F bylo opravdu hodně daleko. Co se mi však líbilo bylo to, že jsem mohla obdivovat plemena, která se vystavují v opačný den, než dobrmani, pokud beru v úvahu klasickou dvoudenní výstavu. Mohla jsem tedy vidět nádherné afgánské chrty, ale i bordeauxské dogy.

V sobotu nás posuzoval český rozhodčí Vladimír Adlt. U kruhu na nás již čekala Alena s Debee, pro které byla tato show výstavní premiérou. Debee se po oba dva dny vystavovala ve třídě dorostu. První den se jí náramně dařilo, Debee měla již naučené, jak má ukazovat zoubky a předvedení v pohybu, a tak dostala od rozhodčího známku Velmi nadějná 1. Já s Růžou jsme tentokráte nastoupily do třídy otevřené s naší nyní novou kamarádkou, Blackberry Coldplay a Gabrielou. Posuzování probíhalo, jak jsme zvyklí, a my jsme si odnesly známku Výborná 2 a Blackberry Výborná 1, CAC a poté i res. Cacib, čímž jim ještě jednou moc gratulujeme. Večer jsme strávili opět v našem rodinném bytě v klidném městečku Blansko.

Druhý den jsme měli kruh v hlavním pavilonu P. Neděle mi přišla o mnoho lepší než den předešlý a viditelně to bylo poznat i na pejscích, protože Debynka od našeho příchodu vrtěla ocáskem, vesele poskakovala a hrála si s Růženkou. Rozhodčí na neděli přijela ze zahraničí (D), paní Hassi Assenmacher Feyel, od které Debee obdržela známku Nadějná 1. Alena s Debee tak mohly poznat velmi podrobné posouzení a z něj vyplývající i důkladně napsaný a vcelku pochvalný posudek od zahraničního rozhodčího, které bylo, pro ně i pro nás, mnohem větším potěšením, než by byla možná lepší známka. Růženka se velmi hezk y předváděla, po celou dobu byla soustředěná, výborně stála i se hezky prezentovala v pohybu a my jsme si za její výborný výkon odnesly známku Výborná 1, Cac s medailí, což nám udělalo velkou radost. Růža od nás dostala voňavou makrelu a několik buřtíků.

Zajímavostí druhého výstavního dne bylo zajisté to, že vedle nás byl zpěvák skupiny Kabát, Josef Vojtek, který zde vystavoval Anglického buldoka. Pochopitelně nám to nedalo a s Alenou i s našimi pejsky jsme se s ním vyfotili ;o) a věřte, že jsme nebyly jediné :o))) foto k nahlédnutí zde.

Jak jsem již na začátku zmínila, na výstavu s námi jela i Britta s Matyldou, které, ačkoliv se nevystavovaly a Matylda by jistě uspěla :o))), spolu s námi všemi prožily příjemný víkend.

Musím ještě jednou pochválit Alenu, která se na svoji první výstavu vydala až do Brna a doufám, že na ní bude ještě dlouho, stejně jako já, v dobrém vzpomínat. Ještě jednou Debee moc gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci.

Gratulujeme i všem našim známým, kterým se na výstavě dařilo, a přejeme všem hodně úspěchů i na dalších výstavách.