diBrittasgang MENU

Horká novinka

Článek z naší dovolené v Chorvatsku je k nahlédnutí zde.

Náš vrh E slaví svoje 3. narozeniny. Happy birthday our litter E.

Blahopřejeme a přejeme vše nejlepší. Congratulations & we wish you all the best.

Prohlédněte si každodenní život našich psů na www.youtube.com/brittasgang

Výběr z galerie

Don Rygo di Brittasgang Paní Žlutá S Adinkou

Brittasgang Facebook  Brittasgang Twitter  Brittasgang YouTube


Copyright © Dobrmani.com Veškerý grafický, textový a jiný obsah či součást těchto stránek je předmětem autorského práva ve smyslu Autorského zákona č. 121/2000 §11.

Breedig with respect

Výstavní výsledky  » 2011  » Dvojitá výstava v Litoměřicích
21květen2011

Dvojitá výstava v Litoměřicích

sekce: Výstavní výsledky › 2011 Zobrazeno: 2561x

NVP Litoměřice, 21. května 2011, rozh. Otakar Vondrouš
Debee di Brittasgang, třída mladých, V1 CAJC a stala se čekatelkou Junioršampiona ČR

MVP Litoměřice, 22. května 2011, rozh. Andraš Polgár
Debee di Brittasgang, třída mladých, VD3
Desert Rose di Brittasgang, třída mladých, VD4
Corleona Lady di Brittasgang, třída otevřená, Výborný 2

Děkujeme za reprezentaci a gratulujeme k získaným titulům. V článku si můžete pročíst reportáž z výstavy.

Národní výstava Litoměřice
V sobotu, ačkoliv jsem nebyla přihlášená, vypravila jsem se na národní výstavu do Litoměřic za mými kamarádkami Alenou a Renatou. Dodám, že Alena vlastní dobrmanku Debee (Debee di Brittasgang) a Renata hezkou fenečku Ruského toye jménem Cesmína Moomoon.

Jak jsem se již zmínila náš přátelský Brittasgang zastupovala desetiměsíční černá fenečka Debee di Britasgang domácky zvaná nejen Debee, ale také i Bebulka, která se reprezentovala ve třídě mladých. A věřte, že se reprezentovala dobře. Od pana rozhodčího pana Otakara Vondrouše totiž obdržela známku Výborný 1 a k tomu i titul CAJC, který jí opravňuje k čekatelství Junioršampiona ČR. Titul BOJ (BOB Junior) obdržel mladý perspektivní pejsek Diggory Coldplay, titul Národní vítěz fenečka Janiny Frimlové Bonaira Black Dancer a titul Národní vítěz a BOB Grind Restless Heart. Renaty fenečka Cermína Moomoon získala CAC & Národní vítěz & BOB. Všem těmto i ostatním účastníkům výstavy moc gratulujeme.

Aby Růženka nepřišla zkrátka, když navečer téměř letní teploty trochu polevily, vydali jsme se všichni společně na stopu a také i na náš cvičák, kde jsme si udělali hezkou poslušnost.

Mezinárodní výstava Litoměřice
V neděli jsme se vypravili opět do Litoměřic, tentokráte již ve větším složení a spolu i s Růženkou
. Přihlášenou Brittušku, jsem se rozhodla nechat doma i s Matyldou. Věděla jsem, že je před námi více než 50 bernských salašnických psů a také, že se dobrmani nebudou vystavovat ve stínu vysokých smrků, jako v sobotu, ale na zámkové dlažbě.

Pan rozhodčí pan Andraš Polgár posuzoval velmi pečlivě a na řadu jsme se dostali až v poledne.

Kromě Debee přijela na výstavu i Helga (Desert Rose di Brittasgang) se svými páníčky Zuzkou a Tondou a s jejich chlupatou Lady. Ve třídě mladých se vystavovaly věkově nejmladší, teprve desetiměsíční fenečky, Debee i Helga. Ve třídě otevřené se reprezentovala Růža (Corleona Lady di Brittasgang).

Litoměřická mezinárodní výstava, která se nesla v duchu vychlazeného mochita a příjemné atmosféry, nám sice tentokrát nepřinesla žádné titulové umístění, ale přesto jsme si celý den náramně užili. Všechny naše dobrmanky měly dost obdivovatelů a byly i opakovaně fotografovány a to nám udělalo radost největší.

Děkujeme za reprezentaci a ještě jednou všem srdečně blahopřejeme.