diBrittasgang MENU

Horká novinka

Článek z naší dovolené v Chorvatsku je k nahlédnutí zde.

Náš vrh E slaví svoje 3. narozeniny. Happy birthday our litter E.

Blahopřejeme a přejeme vše nejlepší. Congratulations & we wish you all the best.

Prohlédněte si každodenní život našich psů na www.youtube.com/brittasgang

Výběr z galerie

foto od Janiny

Brittasgang Facebook  Brittasgang Twitter  Brittasgang YouTube


Copyright © Dobrmani.com Veškerý grafický, textový a jiný obsah či součást těchto stránek je předmětem autorského práva ve smyslu Autorského zákona č. 121/2000 §11.

Breedig with respect

Výstavní výsledky  » 2011  » KLV Velké Němčice, rozh. Jozef Klíma (SK)
03říjen2011

KLV Velké Němčice, rozh. Jozef Klíma (SK)

sekce: Výstavní výsledky › 2011 Zobrazeno: 2990x

Ch. Corleona Lady di Brittasgang, maj. Jana Horová, třída pracovní, V2 res. CAC
Ch. Brittanica Halit Paša, třída veteránů, maj. Jana Horová, V1 Nejlepší veterán
Ch. Baby Brittannica di Brittasgang, maj. Karolína Shrbená, třída vítězů, V2 res. CAC
č. JCh. Druss di Brittasgang, maj. Gabča Kučerová, třída mladých, V2
č. JCh. Doyle Proffi di Brittasgang, maj. Karel Stoklásek, třída mladých VD3

V soutěži o nejlepší chovatelskou skupinu jsme se umístili na 1 místě.

-------------------------------------

Klubová výstava ve Velkých Němčicích byla poslední čtvrtou výstavní akcí, kterou naše kluby v letošním roce pořádaly. U všech jsme pochopitelně byli i my ;o)

Výstava byla umístěna venku na fotbalovém hřišti. I tato výstava byla pro mě trochu hektická, protože nás bylo opět hodně...a tak jsem nevěděla ke komu dřív, ale jsem moc moc ráda, že máme takovou velkou Brittasgang rodinu. Zastoupení jsme měli ve třech našich vrzích Baby Brittannica dB, Corleona Lady dB a její 2 synové Druss dB & Doyle Proffi dB, kdy se ve stěžejní pozici předvedla i naše zakladatelka Brittanica, která se opět reprezentovala ve třídě veteránů.

Počasí nám vůči speciální výstavě MSDK v Kroměříži výrazně přálo. Akorát oproti deštivému počasí v Kroměříži, jsme se tentokráte museli spíše schovávat před sluncem.

Katalog přihlášených byl v hezkém počtu ukazoval vysoké číslo. Však i my rozšířili řadu o 5 účastníků. Posuzoval zde slovenský rozhodčí Jozef Klíma (rozhodčí pro MR a Klubovou výstavu, ch. s. Morgantina). Výstava byla dobře připravená, posuzování pečlivé, ale ne zas pomalé. Naše holky (Britta & Růža & Matylda) si krátily čas běháním a hraním si s ostatními dobrmánky.

Do třídy mladých psy, kde byli 4 dobrmánci, nastoupili naši dva čekatelé Junioršampiona:

č. JCh. Druss di Brittasgang, majitelka Gábina Kučerová, třída mladých, V2Klubovka_Velke_Nemcice_Druss.jpg

č. Jch. Doyle Proffi di Brittasgang, majitel Karel Stoklásek, třída mladých, VD 3Klubovka_Velke_Nemcice_Doyle.jpg

Doylík bohužel nezaběhal tak jak by měl a tak pan rozhodčí ačkoliv velmi nerad a to i několikrát zdůraznil, Doylíkovi musel udělit známku VD. Pevně věřím, že napříště bude Doylík běhat jako profík ;o) Dantemu, který se svou paničkou tvoří velmi hezký harmonický pár, bohužel první místo uteklo jen o vlásek ;o)

Abychom se vystřídali, a zbytečně si nekonkurovali s naší kamarádkou Sendy, přihlásila jsem naši drahou Růženku do třídy pracovní:

Ch. Corleona Lady di Brittasgang, majitelka Jana Horová, třída mladých, V2 res. CACKlubovka_Velke_Nemcice_Ruza.jpg

Do třídy vítězů, jak jsem již zmínila, nastoupila naše Sendynka:

Multi Ch. Baby Brittannica di Brittasgang, majitelka Karolína Shrbená, V2 res. CACKlubovka_Velke_Nemcice_Sendy.jpg

Ve třídě veteránů se prezentovala naše milovaná Brittuška:

Multi Ch. Brittanica Halit Paša, majitelka Jana Horová, V1 Nejlepší veteránKlubovka_Velke_Nemcice_Britta.jpg

Tím ale naše vystavování neskončilo. I tentokráte jsme nastoupili za podpory našich přátel do závěrečných soutěží. V očekávání pochopitelně do soutěže o nejlepší chovatelskou skupinu. Jsem ráda, že Gábina nakonec ustoupila od svého původního záměru odjet z výstavy dříve.

Šlo o tradiční soutěž skupin, ve které není žádné věkové omezení a tak u nás není výjimkou, že se ve skupině objeví např. zástupce z vrhu C a vrhu D, mezi nimiž je věková odlišnost až 3 roky. I přes tento věkový rozdíl pan rozhodčí vyzdvihl naši sladěnou homogenní skupinu & jednotnost v typu a my jsme si tak odnesli první místo:

Brittasgang, nejlepší chovatelská skupina na Klubové výstavě ve Velkých Němčicích 2011Klubovka_Velke_Nemcice_skupina_1_misto.jpg

Skupina složena z Corleona Lady & Baby Brittannica & Druss & Doyle Proffi di Brittasgang. Radost máme pochopitelně všichni obrovskou.

Domů jsme odjížděli mimořádně spokojení. A o co víc, každý se svým pohárkem do sbírky ;o)

Klubovka_Velke_Nemcice_skupina.jpg

Reportáž k dané výstavě z pohledu paničky Danteho si můžete přečíst na jeho stránkách zde. Další vybrané fotografie od Karolíny si můžete prohlédnout níže.

Děkuji všem, se kterými jsem se mohla na výstavě pozdravit, a srdečně gratulujeme ostatním vystavovatelům.