diBrittasgang MENU

Horká novinka

Článek z naší dovolené v Chorvatsku je k nahlédnutí zde.

Náš vrh E slaví svoje 3. narozeniny. Happy birthday our litter E.

Blahopřejeme a přejeme vše nejlepší. Congratulations & we wish you all the best.

Prohlédněte si každodenní život našich psů na www.youtube.com/brittasgang

Výběr z galerie

Paní Žlutá

Brittasgang Facebook  Brittasgang Twitter  Brittasgang YouTube


Copyright © Dobrmani.com Veškerý grafický, textový a jiný obsah či součást těchto stránek je předmětem autorského práva ve smyslu Autorského zákona č. 121/2000 §11.

Breedig with respect

Výstavní výsledky  » 2012  » DUO CACIB Brno 2012
08Únor2012

DUO CACIB Brno 2012

sekce: Výstavní výsledky › 2012 Zobrazeno: 2416x

Po naší úspěšné lednové výstavě v Brně jsem se v únoru opět vydala na výstavu a opět do Brna. Tentokrát ale ne jako vystavovatel, nýbrž jako divák, podporovatel mých kamarádů a stoupenec našich odchovů. Původně jsem Růžu přihlásila na výstavu do třídy šampionů, ale když v lednu získala v Brně další titul, rozhodla jsem se nakonec přenechat možnost dalším vystavujícím kamarádům.
Účast mi přislíbila i Karolína, která se výstavy ujala i v rámci fotografování. A jelikož mi v autě pořád zbývalo místo, přizvala jsem také Alenu & Debee.

I přes nízké zimní teploty nám cesta utíkala a bez problémů jsme dorazily v dostatečném předstihu do Brna, kde nás již čekali u kruhu majitelé Danteho, Petr & Gábina. Doyle s Karlem & Drahuškou nakonec kvůli zimnímu počasí nemohli dorazit, což nás mrzelo, ale alespoň drželi palce svým sourozencům na dálku.
Jelikož jsem nevystavovala, byla pro mě výstava částečně oddechová, a tak jsem měla možnost promluvit si s mými kamarády u dobrmaního kruhu a během přestávek podpořit kamarádky u kruhu kníračů.
Naše barvy hájili na výstavě, oba v mezitřídě, Druss di Brittasgang V2 (ve třídě nebyl zadán titul) & Debee di Brittasgang VD4.

Po vystavování jsme odpoledne využily volného kruhu a Karolína, která byla stále plná síly, se ochotně ujala Aleny a zkusily s Debee ještě trénovat výstavní techniky.

Po krátké pauze jsme vyrazily směrem do Prahy. A aby se nám jelo pohodlně, po cestě jsme si udělaly obědovou přestávku. V autě opět nechyběla veselá nálada, vzpomínaly jsme i na předchozí výstavy a smály se, až nás plíce bolely :o))) nakonec to dopadlo tak, že místo toho, abychom vysadily Álu & Debee v Praze na nádraží, rozhodly jsme se dělat jim společnost až do Benešova nad Ploučnicí. A udělaly jsme dobře. Domů do Prahy jsme sice přijely až k půlnoci, ale lebedily jsme si, jak jsme příjemně strávily den.

V neděli nás reprezentoval již jen Dante, který získal známku Výborný 3.

Fotografie od Karolíny najdete na tomto odkazu zde.

Srdečně blahopřeji všem, děkuji za jejich pevné nervy i prezentaci a těším se opět na další výstavu. Kdy a kde, ...to se nechte překvapit ;o)